Nezařazené

Odolný kontajner na prepravu tovaru.

Prečo a v čom sú tieto plastové kontajnery dobré?

Trvanlivosť

Plastové kontajnery sú vyrobené z vysokokvalitného plastu pevného a odolného voči nárazom, pádom… ktorý vydrží náročné používanie a hrubé zaobchádzanie bez toho, aby praskol alebo sa rozbil alebo sa nejako poškodil.

Opätovná použiteľnosť

Na rozdiel od jednorazových kartónových alebo papierových kontajnerov sú tieto plastové kontajnery určené a vyrobené tak, aby slúžili na opakované použitie, kvôli tomu sú ekologickejšie a dlhodobo efektívna možnosť pre ľudí ktorí potrebujú prevážať nejaký náklad.

4 Nohý Maximus 500KG, 640L

Hygiena

Hladký plastový povrch týchto nádob resp. kontajnerov sa ľahko čistí a dezinfikuje, to z nich robí ideálnu a perfektnú voľbu v oblastiach a priemysloch, ktoré vyžadujú vysokú úroveň čistoty a hygieny.

Možnosť stohovania

Tieto kontajnery sú navrhnuté tak, aby sa dali stohovať (naskladať/vložiť na seba) kvôli efektívnej možnosti skladovania a prevážania, ktorá môže pomôcť ušetriť miesto v skladoch a iných skladovacích zariadeniach a prostriedkoch.

Kolieskový BigBox 500KG, 620L

Rozmery

Kontajnery sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a možnostiach, vďaka čomu sú vhodné pre širokú škálu aplikácií a využitia vrátane skladovania a prepravy potravín a nápojov, priemyselnej výroby a ďalších.

Pokiaľ ide o používanie týchto kontajnerov, je potrebné mať na pamäti niekoľko vecí. Po prvé, je dôležité vybrať správnu veľkosť kontajnera podľa vašej konkrétnej potreby a funkcie aby vám čo najlepšie kontajner vyhovoval a uľahčil náklad a prevážanie tovaru. Budete sa tiež chcieť uistiť, že kontajner je správne naložený a zabezpečený, aby sa zabránilo jeho poškodeniu štruktúry, poškodenia prevážaného resp. naloženého tovaru alebo posunu počas prepravy. Eshopový zoznam plastového kontajneru Schoellerallibert. Ak hľadáte odolné, multifunkčné, opakovane použiteľné a univerzálne riešenie na skladovanie alebo prepravu tovaru všelijakého druhu, plastový kontajner, ako sú kontajnery vyrábané spoločnosťou Schoeller Allibert, by mohli byť skvelou voľbou. Neváhajte a určite sa pozrite.