Nákupy

Kvalitné prepravky s vekom

Pre bezpečný prevoz a skladovanie vašich produktov je dôležité, aby boli umiestňované do vhodných obalov. Tie by mali spĺňať niekoľko kritérií. Mali by byť v prvom rade dostatočne pevné a odolné voči poškodeniu. Ideálne je, ak má prepravka nízku hmotnosť, ale naopak vysokú nosnosť. Veľmi praktické je, aby bolo prepravky možné stohovať, čiže ukladať na seba. No a v neposlednom rade by mala byť samozrejmosťou jednoduchá údržba, to znamená rýchle a pohodlné umývanie. Veľkým benefitom je, ak má prepravka veko, ktoré chráni obsah prepravky pred poškodením, či krádežou.

plastový box

No a presne takéto prepravky pre vás vyrába spoločnosť Schoeller Allibert. Plastové prepravky s vekom nájdete v ich prehľadnom e-shope hneď v niekoľkých prevedeniach. Obzvlášť vám odporúčame model plastovej prepravky s vekom s názvom Kaiman, ktorá sa vyrába v niekoľkých veľkostiach. Prepravky Kaiman sú vhodné aj do automatizovaných systémov. Ich uzamykateľné veko sa postará o bezpečie ich obsahu. Vyhnete sa tak krádežiam, či stratám tovaru. Pre praktické a prehľadné skladovanie, či transport, sú vybavené miestom pre štítok s popisom. Odolávajú veľkému rozpätiu teplôt, takže je možné ich používať aj v náročných podmienkach.

prepravka

Pre elektronické obchody, či maloobchody sú vhodné plastové prepravky s vekom z rady Integra. Ich konštrukcia umožňuje ich ukladanie do hniezda, či do zásobníka. Môžete si k nim dokúpiť bezpečnostné plomby, ktoré zamedzujú neoprávnenej manipulácii. Ak si vystačíte s univerzálnymi prepravkami bez veka, odporúčame vám prepravky z rady EuroClick. Sú vyrábané v mnohých prevedeniach. Sú stabilné, jednoducho použiteľné, ľahko udržiavateľné v čistote a samozrejme, ako všetky produkty od firmy Schoeller Allibert, vynikajú dlhou životnosťou. Vyberte si plastové prepravky, ktoré vás prekvapia kvalitou a férovou cenou.