Nezařazené

Protipožiarne dvere – áno či nie?

LM-Mont, to je stavebno-obchodná spoločnosť pôsobiaca na trhu už od roku 2008. Výroba a taktiež finálna montáž hliníkových a sklenených konštrukcií je ich hlavná špecializácia. Spoločnosť pracuje s certifikovanými a kvalitnými materiálmi, ktoré sú zárukou spokojnosti. Na ich odborných zamestnancov, vrátane projektantov a architektov sa môžete s dôverou obrátiť. Ak potrebujete poradiť s výberom produktov, materiálov a aj s projektovaním či samotnou realizáciou stavby, LM-Mont to všetko dokáže zabezpečiť. Realizácie zo skla, ako sklenené steny, sprchové kúty, dvere – vaše stavebné projekty budú splnené k maximálnej spokojnosti. Tak isto aj rôzne typy kovania na sklo, brány, poštové schránky, hliníkové a plastové okná, dvere, protipožiarne konštrukcie, LM-Mont je na všetko špecialista.

Konstrukcia

Ak sa bavíme o spomínaných protipožiarnych konštrukciách, protipožiarne dvere predaj je touto spoločnosťou ponúkaný vo vyhotovení ALUPROF. Sú to protipožiarne systémy, ktoré získali certifikát v špecializovaných inštitúciách v Poľsku, Nemecku a na Slovensku. Protipožiarne dvere sú nevyhnutným doplnkom vašej domácnosti z dôvodu zabezpečenia vášho zdravia a majetku.

Oheň

Tieto dvere sú špecifické v tom, že sú vybavené izolačnými vlastnosťami, ktoré dokážu zabrániť šíreniu požiaru, tepla alebo dymu do určitého času. Dajú sa vybrať rôzne typy vyhotovenia – oceľová konštrukcia a aj drevo. Vchodové protipožiarne dvere do bytu sú podľa zákona povinnou výbavou všetkých bytových domov. Preto neváhajte, kontaktujte LM-Mont a vyžiadajte si cenovú kalkuláciu. Na základe vašich špecifických požiadaviek a tiež vášho rozpočtu je možné prispôsobiť cenu k spokojnosti všetkých strán. Protipožiarne dvere predaj Lmmont.sk predstavuje najlepšie riešenie pre vaše bezpečie. Nenechávajte veci na náhodu. Protipožiarne dvere sú investíciou do budúcnosti.