Nezařazené

Chcete sa vyspať doružova? Zaobstarajte si taštičkové matrace

Pamätníci, ktorí ešte medzi nami žijú, si určite spomínajú na to, na akých posteliach boli nútení spať takmer celý život, o vojnovom období nehovoriac. Častokrát to boli len drevené dosky, na ktorých bola položená deka, prípadne slama, až neskôr už prišli na trh aj prvé typy matracov, predchodcovia tých, ktoré poznáme v súčasnosti.

Lack-of-Sleep-750x430

Dobre sa vyspať je pre výkonnosť, ale aj celkové zdravie organizmu človeka dôležitejšie, ako by sme predpokladali. S únavou po nevyspatí je spojená podráždenosť, nervozita, prejedanie sa, neschopnosť sústrediť sa a mnoho iných negatívnych javov. Príčinu mnohých z nich nevieme identifikovať, nedostatočnému spánku ich prikladá iba málokto Riešenie však máme na dosah, stačí si zaobstarať kvalitný moderný matrac, ktorý spĺňa všetky požiadavky zdravého spánku. Medzi také patria matrace s taštičkovou pružinou.

Na výber sú varianty:

tvrdý

-stredne tvrdý

-stredný

mattress-2029193_960_720

Segnum – matrace s taštičkovou pružinou, sú v súčasnosti tou najvhodnejšou voľbou pre kvalitný spánok. Dlhodobé výskumy dokázali, že princíp zdravého oddychu sa skrýva v samotnej podstate konštrukcie taštičkovej pružiny, kde každá pružinka je vyrobená ako samostatná, zašitá je v textilnom obale, takzvaných taštičkách. Tie sú spojené navzájom bočnými stranami tak, aby vrchná časť zostala flexibilná a nebola spojená s ostatnými. Tento systém https://www.segum.sk/produkty/matrace/tastickove-matrace prepojenia pružiniek sa dokáže oveľa flexibilnejšie a lepšie prispôsobiť tvaru ľudského tela, a teda naša chrbtica nestráca optimálnu oporu, ktorú tak veľmi potrebuje. Tieto matrace treba vyberať podľa počtu pružiniek a hľadať také, ktoré ich majú čo najviac, iba tak budete mať istotu, že váš spánok bude zdravý a výdatný. Segum je typ matracov, pri výrobe ktorých sú použité systémy pružinových taštičiek americkej firmy Platt a Leggett, ktoré už majú na trhu svoje meno a momentálne sú lídrom na svete v ich výrobe.