Nákupy

Zmodernizujte si schodisko

V dnešnom svete modernej architektúry je na mieste vybaviť si schodisko skleneným zábradlím. Nie len že sa jedná o vysoko moderný dizajn ale aj jeho funkčnosť a praktickosť stojí za zmienku. Sklenené zábradlie dodá Vášmu domovu nadčasoví dizajn a vy si takto dokonale zmodernizujete svoje bývanie. Okrem vzhľadu Vám sklenené zábradlie dopraje dostatok svetla či už na schodisku, kde ste boli zvyknutý na čiastočné zatienenie. Sklenené zábradlie dodá Vášmu domovu svetlo a vy si tak budete užívať krásny a moderný dizajnový kúsok s plnou jeho funkčnosťou.

Doprajte si niečo nové a zmodernizujte svoje schodisko a celkový vzhľad interiéru.

moderný interiér

Sklenené zábradlie môžete ukotviť na takzvané body, kedy je toto zábradlie uchytené pomocou bodových úchytov. Bodové úchyty sú dodávané v štandardnej povrchovej úprave- nerez.

Druhou variantou montáže skleneného zábradlie je ukotvenie do profilov.

Pomerne najčastejšie žiadanou variantov uchytenia skleneného zábradlia je jeho úplné zapustenie profilu do podlahy, kedy celkový dojem skleneného zábradlia vytvára plynulým prechodom skla od podlahy akoby práve samotné sklo z nej vychádzalo. Jedná sa o najčistejší detailný prechod skla od podlahy, čo pomerne úzko navodí príjemný a čistý vzhľad.

moderné schodisko

Možností ukotvenia skleneného zábradlia pomocou jeho profilov je pomerne mnoho, či už sa rozhodnete pre uchytenie skleneného zábradlia akékoľvek, verte že s využitím montáže skleneného zábradlia bude celkový vzhľad interiéru pôsobiť zaujímavo, esteticky, krásne a moderne. Týchto prívlastkov pre sklenené zábradlie by sme mohli menovať mnoho, no najlepšie je presvedčiť sa osobne a preto neváhajte a pozrite si naše portfólio prác, kde nájdete mnoho rôznych možností kotvenia skleneného zábradlia našou spoločnosťou LMmont. Spoľahnite sa na dobre a kvalitne odvedenú prácu.