Lifestyle

Večierok s ex

Mám nového priateľa a ten ma pozval na Vianoce na oslavu s jeho priateľmi. Vec sa má tak, že je to kamarát jedného chlapa, s ktorým som mala úlet asi 15 rokov späť z alkoholového opojenia, ja som sa vtedy zamilovala, ale on mal dievča, s ktorou sa mal vtedy rozísť. Mňa vtedy ignoroval a to dievča si nakoniec vzal. Strašne ma to mrzelo, pretože keby som vedela, že moja priateľka do ničoho nejdem. Samozrejme som jednu párty priateľku stretla a do tváre sa jej ospravedlnila. Chcela ma zabiť a poštvala proti mne veľa ľudí. Ja plakala, pretože ma to naozaj mrzelo. Teraz som pozvaná na oslavu kde budú obaja. Ja som žila úplne iný život veľa rokov, ale kvôli tomu sa mi tam vôbec nechce, ale nechcem sa schovávať, mám tiež nejakú hrdosť.

s

Ľudia sa ku mne správali vždy škaredo. Už je to tak dávno, že ja si to skoro vôbec nepamätám. Lenže vždy ak príde niečo také, jednoducho už sa nechcem ďalej schovávať, ale zároveň sa bojím, že ma tam zožerú. Stále nad tým premýšľam ale, mám strach, že ma tam tá jeho priateľka, alebo ten môj bývalý strápni a nakoniec zase ja budem za tú zlú. Mám z toho obavy, aby všetko bolo v pohode a aby som nemusela z oslavy odchádzať iba preto, že oni si ma začnú doberať.

s

Je to ťažká situácia, za ktorou sa celkom aj hanbím. Je vidieť, aký je svet malý. Netušila by som, že sa stane taká náhoda, že môj priateľ bude mať práve za kamarátmi môjho bývalého a jeho súčasnú priateľku medzi nimi. Stále premýšľam, či na tú oslavu ísť alebo nie, alebo či mám povedať ten deň, že mi nie je dobre, že som chorá a že nikam nepôjdem. Stále nad tým uvažujem, nemôžem kvôli tomu istý ani spať, aký mám strach. Nakoniec tam asi pôjdem, ale rozhodne viem, že budem mať zovretý žalúdok, pretože neviem, čo sa na tej oslave bude odohrávať a aké to asi bude. Snáď všetko bude v pohode a nevšimnú si ma.