Nákupy

V prípade príznakov sa otestujte

Zlom nastal, keď sa svetom začala šíriť nová nepreskúmaná nákaza korona. Mnoho ľudí kvôli tomuto novému vírusu prišlo o život a preto sa zdravotníci aj samotní ľudia začali čoraz viac obávať o svoje životy. Vzhľadom na rýchle šírenie nákazy sa prijalo niekoľko opatrení, ktoré mali nákazu spomaliť. Jedným z opatrení bolo aj povinné testovanie. Testovanie na koronu sa prevádzalo v špecializovaných odberných miestach. Pomocou špecializovaného testu vám test dokázal odhaliť prítomnosť vírusu covid v tele už do niekoľkých minút. Takto to však fungovalo v čase najväčšej pandémie. Dnes si po niekoľkých rokoch už mnoho z nás na testovanie ani nespomenie. A to je chyba.

antigénový test

Aj keď testovanie už povinné nie je, testy na covid majú stále svoje opodstatnenie. Testovanie nebolo preto, aby sa niekto na tom zabával, ale testovanie reálne odhalilo ľudí, ktorý nákazu covid mali v tele. A takisto antigénové testy fungujú dodnes. Korona stále medzi nami je a pre slabších a starších ľudí môže byť stále smrteľná. Testovanie ma práve v tomto smere veľký význam. Najmä pokiaľ máte príznaky ochorenia akými sú sopeľ, kašeľ či bolesti hlavy a iných časti tela, antigénový test na covid môže nákazu včas odhaliť a vy sa tak môžete vyvarovať stretu s ohrozenými osobami. Najmä z tohto hľadiska sa odporúča otestovať svoj organizmus.

antigénový test

Ak plánujete navštíviť blízkeho v nemocnici či starších seniorov, neváhajte si urobiť antigénový test. Na to, aby ste si mohli urobiť antigénový test nemusíte dnes už nikam chodiť ani nikoho navštevovať. Antigénový test si urobíte aj v pohodlí domova. Kvalitné antigénové testy s výsledkom do niekoľkých minút zakúpite na covidexpertxpert.sk. Pár minút pred odchodom si urobte antigénový test a máte istotu, že svojich blízkych neohrozíte. V prípade, že máte známky respiračného ochorenia, aj keď nejde o covid, návštevu detí a seniorov by ste mali zvážiť.