Nezařazené

Každý skvelý zážitok raz skončí, no niekedy až moc priskoro

Povedzme si na rovinu, všetci sme len ľudia a je vlastne úplne prirodzené, že máme svoje potreby, respektíve že máme radi a potrebujeme sexuálny styk. Samozrejme v prípade partnerského vzťahu alebo manželstva s osobou, ktorá je po našom boku. V inom prípade sú možnosti a známosti ešte širšie, ale o tom snáď inokedy. Každopádne či už v prvom ale v druhom prípade nemusíme vždy vravieť o tom istom zážitku a nejedného muža už možno stihla zaskočiť slabšia chvíľka, ktorá sa zapríčinila o to, že možný fantastický zážitok bol nakoniec veľmi skoro u konca. Nastal totiž problém s predčasnou ejakuláciou.

sexy dívka

Nemusí byť teda sex ako sex a môže mať rozdielnu kvalitu.
A asi každý by si prial, aby bol tento zážitok takmer nekončiaci a stihol sa z druhou osobou zblížiť čo najlepšie. Sex je samozrejme kvalitný, ak necháme našu myseľ a tú druhú časť tela pracovať prirodzene a celkom bežné je napríklad aj to, že u muža príde vyvrcholenie možno predsalen o trochu skôr, ako by v skutočnosti chcel, ale to je v podstate prirodzené a nie je dôvod na paniku. Iné je to ale v prípade, ak sa daný problém dostaví skutočne priskoro, takmer pri predohre a stáva sa to pravidelnejšie.

spodní prádlo

Až teraz môžeme vravieť o probléme s predčasnou ejakuláciou. Tento problém je možné odstrániť odbúraním možných faktorov, ktoré sa pod neho podpisujú. Teda mali by sme obmedziť stres a celkovo presedlať na zdravší životný štýl alebo priamo navštíviť odborníka a poradiť sa s ním. Rýchlym riešením je však aj dapoxetine. Každopádne v prípade tejto urýchlenej cesty by sme mali venovať pozornosť upozorneniam o možných vedľajších účinkoch.
Faktormi predčasnej ejakulácie môže byť naopak aj dlhší čas bez sexu alebo častá masturbácia. V oboch prípadoch je potom v realite veľmi skoré vyvrcholenie vlastne logické a treba sa zamyslieť nad zmenou súčasného „sexuálneho života“.