Nezařazené

Buď pripravený! Vždy pripravený!

Objavili sa u vás problémy s erekciou, no tabletky na jej zlepšenie sú pre vás veľkou neznámou? Nemajte strach, nejde o nič komplikované. Dôležité je len to, aby ste si vybrali správne, v skutočnosti totiž nepoznáme len jednu jedinú, teda známu modrú tabletku na podporu erekcie.

Žena v spodnej bielizni sediaca na mužovi

Liek Kamagra má v podstate tie isté účinky ako známejšia Viagra. Tie spôsobuje účinná látka s názvom SIldenafil citrát. Akousi vylepšenou verziou Kamagry, je aj liek Cobra. Ak teda hľadáte zaručenú a hlavne činnú pomoc pri problémoch s erekciou, vyskúšajte určite tieto tabletky. Po ich užití dochádza k lepšiemu prietoku krvi v mužskom pohlavnom orgáne. Vďaka tomu sa erekcia stáva dostatočne silná a taktiež dlhá. Dĺžka účinku týchto tabletiek, trvá v priemere štyri až sedem hodín. Konkrétny čas je však samozrejme veľmi individuálnou záležitosťou.

Liek Cobra od Lacné generiká je známy aj pre rýchle vstrebávanie do krvi. Je ideálne ho použiť približne tridsať minút pred pohlavným stykom. Je však dosť možné, že sa želaný účinok dostaví omnoho skôr. K erekcie dôjde až pri sexuálnej stimulácii. Nejedná sa teda o lieky fungujúce rovnako ako afrodiziaká. Pri týchto liečivách, sa totiž účinky dostavia aj bez sexuálneho vzrušenia.

Mladý muž a žena, ktorí popíjajú kávu

Tento liek je určený prednostne pri nedostatočne silnej erekcii. Ako sme už spomenuli, zaobstaráva lepší prietok krvi do penisu. Pomôže vám však aj vtedy, ak máte problémy s krátko trvajúcou erekciou. Koniec koncov, najlepším testom je vlastná skúsenosť.
Pamätajte na to, že lieky na erekciu nie sú určené na pravidelné a dlhodobé užívanie. To znamená, že tabletky užívajte iba vtedy, ak existuje pravdepodobnosť pohlavného styku. Nikdy neprekračujte maximálnu dennú dávku. Mohli by ste si totiž privodiť vážne zdravotné komplikácie. Ak beriete tabletky na vysoký krvný tlak, alebo sa liečite na ochorenie obličiek, pred začatím používania týchto liekov, by ste sa jednoznačne mali poradiť so svojim ošetrujúcim lekárom.