Nezařazené

Ušetriť niekoľko stoviek eur určite poteší každého

Začínať s niečím, čo sme nikdy nerobili a ani neskúšali, je na jednej strane ťažké, no na druhej strane je to výhoda, lebo nevieme, čo všetko nás čaká… Podnikanie nie je „med lízať“, je to vyťaženosť niekedy aj 24 hodín denne, závisí to od druhu podnikania, no ak chceme byť úspešní, treba o sebe dávať vedieť. Začiatky sú ako pri každých iných činnostiach ťažké, takže ak si môžeme pomôcť a uľahčiť ho, netreba váhať.

Peňazí nikdy nie je dosť

Vybavovanie množstva administratívnych úkonov pri zakladaní firmy a začínaní s podnikaním je zaťažujúce, no treba sa s tým pobiť, pretože bez povolení a schválení firma nemôže začať fungovať. Základné parametre na fungovanie spoločnosti tvorí aj uvedenie sídla firmy, virtualne sidlo ktoré je nutné kvôli kontrolám napríklad z daňového úradu a podobne. Ihneď si kupovať alebo prenajímať kanceláriu nie je nutné, objednajte si virtuálne sídlo a financie za prenájom kancelárie ušetríte na horšie časy.

Virtuálne sídlo je riešenie, ak vaša si práca nevyžaduje prítomnosť v kancelárii niekoľko hodín denne, jeho výhody zistíte hneď pri jeho zakladaní, sú to nižšie náklady, sídlo je riadne označené a uvedené aj v OR a ŽR, k dispozícii máte aj evidenciu a preberanie pošty. Kontrola z úradov vás takisto ľahko nájde. V hlavnom meste si virtuálne sídlo vybavíte za poplatok 17 eur mesačne, ak chcete mať viazanosť na 1 rok, 12 eur zaplatíte pri viazanosti na 2 roky. V cene máte zahrnutý poplatok za zriadenie poštovej schránky a zároveň aj preberanie pošty. K voliteľným službám patrí skenovanie a preposielanie e-mailovej pošty, za ktorú budete platiť 9 eur na mesiac.

Informačné technológie nám pomáhajú v biznise

Ak podnikáte v Púchove, aj tam si môžete zriadiť virtuálne sídlo, ktoré môže mať viazanosť na 1 rok a poplatok zaňho je 12 eur mesačne. 2 –ročná viazanosť vás vyjde na 9 eur na mesiac a k tomu aj preberanie pošty spolu so zriadením poštovej schránky. Emailová komunikácia a skenovanie sú voliteľné služby a sú spoplatnené sumou 9 eur za mesiac. Virtuálne sídlo je efektívny a moderný spôsob podnikania, pri ktorom využívate všetky dostupné vymoženosti informačných technológií.