Nezařazené

Nové praktiky

Čítal si knihu Päťdesiat odtieňov šedej? Alebo teda vlastne celú túto trilógiu? Videl si film? Očarilo ťa to? Onemel si pri sledovaní tohto filmu? Alebo si ľutoval, že si si ho vôbec pozrel? Či si hneď zatúžil po tom, aby si vyskúšal nové polohy, ktoré sú aj v tomto filme?

Keď sa vydala táto knižka, tak sa behom pár mesiacov stalo dosť čítanou publikáciou. Hlavne jej kontroverzná téma otriasla čitateľmi, no našla si aj svojich priaznivcov. Tak ako asi každá iná kniha. AJ táto má svojich fanúšikov a tých, čo jej nefandia.

Teba ohúrila? Čo bolo také pri čom si ani nedýchal? Samotné stvárnenie sexuálnych aktivít alebo niečo iné? Bola to tvoja inšpirácia? Chcel by si si niečo z toho vyskúšať? Alebo po tom iba snívaš? Tvoja žena to nechce praktizovať? Je niečo, čo by si naozaj túžil vyskúšať a nemáš s kým? Nepoznáš nikoho takého čo by sa na to dal nahovoriť?

bondage-4734672_1920

Nevadí, že nepoznáš takúto osobu, ktorá by súhlasila s nejakou takouto praktikou. Poľahky ju môžeš nájsť.

Nevieš kde? Kde ju treba hľadať? Dá sa vôbec nájsť? Napadá ti, čo vôbec existujú také zoznamky pre nejakých takýchto ľudí, čo majú radi tento štýl?

O zoznamkách takéhoto typu neviem nič, no svoju vyvolenú na takéto praktiky si môžeš nájsť aj inde.

girl-2134813_1920

Kde?

No predsa na sex ponukách. Tam si vyhľadáš podľa svojich preferencií o aké typy sexuálnych zážitkov máš záujem danú slečnu, pani alebo proste ženu. Istotne si prídeš na svoje, ponuka je rôznorodá. Nie sú všetky na jedno kopyto, toho sa nemusíš báť. Mladšie, či staršie a ak náhodou daná žena tú praktiku vo svojom portfóliu nemá, tak sa môžeš opýtať, či by pri tebe nespravila výnimku. Možno o niečom takom ešte nepočula alebo to neskúšala, tak si to tam nezaradila. Tým pádom budeš prvý a na to môžeš byť patrične hrdý. Za to, že sa opýtaš, nič nedáš. Aspoň budeš vedieť na čom si, prípadne sa môžeš aj spýtať, či náhodou nepozná nejakú inú, čo by to praktizovala a možno ti poradí.