Nezařazené

Nebojte sa povedať, že máte problém

Pre mnohých mužov je naozaj ťažké si priznať, že potrebujú tabletky na erekciu. Milé ženy, ktoré však nevedia, že muži majú s týmto občas problém, sa z toho v jednom kuse obviňujú. Jasné, že by to tak proste fungovať nemalo. Ale pravdou je, že uvedomiť si to? Nuž, to je už trochu ťažšie, než by sa zdalo. Niekedy sa proste musíte zamerať hlavne na to, aby ste mali okolo seba len veci, ktoré vás bavia a ktoré sa vám páčia, pretože bez toho sa proste nikam poriadne neotočíte a nezistíte, čo je pre vás naozaj to najlepšie. Občas by ste sa mali proste len na malú chvíľku zastaviť.

pouta

ZASTAVTE SA
Uvedomte si, že sex nie je povinnosť, to robíte kvôli tomu, že to máte radi, že sa vám to páči a že sa to páči aj vašej partnerke, inak by to nemalo vôbec žiadny význam. Je jasné, že presne takto by to malo byť a ak sa vám to nezdá, všetko stratilo význam, to je proste jasné. Asi by ste sa mali len pozerať na veci, ktoré sú okolo vás a na všetko, čo je pre vás naozaj to zaujímavé a to, čo by ste mali urobiť pre seba, musíte proste odložiť nabok. A toto je niečo, čo je proste dôležité, pretože to jednoducho môže byť pre vás dôležité.

vášeň

Nebojte sa povedať, že máte problém
Prečo by ste sa báli povedať, že vás niečo trápi? Alebo, že jednoducho máte problém, ktorý sa vám zdá nevyriešiteľný a týksa sa vášho sexuálneho života s vašou partnerkou? Kto iný by to mal vedieť, ak nie práve ona?? Mysleli ste už na to? Asi je to pre mnohých ľudí niečo, čím sa nechce veľmi zaoberať a my sa teda až tak nečudujeme, ale pravdou je, že nakoniec ste to aj tak vy sami, kto potrebuje, aby sa veci hýbali tým správnym smerom, ktorý ste si práve nastavili. Asi je to proste tak, ako si vy sami poviete a ako si všetko sami naaranžujete. Nič iné pre vás proste dôležité nie je a presne to je podstatné. Väčšina ľudí je proste nepoučiteľná a nechce sa rozprávať.