Nezařazené

Masáž aj pre pôžitkárov

Je obrovské množstvo rôznych druhov masáží. Samozrejme sú s rôznym zameraním. Či už je to rehabilitačná masáž, zdravotná masáž, relaxačná masáž ale aj erotická masáž a mnoho ďalších, za každou masážou očakávame nejakú úľavu. No žiadna tak neuľaví človeku ako erotická masáž. Pri erotickej masáži dokonale zrelaxujete telo ale aj svoju myseľ. Relax nad všetky relaxy. V salóne Tantra Diamond Bratislava Vám ponúkame oázu pokoja a relaxu. Nájdete tu príjemné prostredie sprevádzané relaxačnou hudbou, opojenú príjemnou vôňou masážnych olejov. Samozrejme, celková atmosféra v salóne, Vám dodá príjemný pocit a vy tak poľahky zabudnete na dianie vonku.

sexi sprcha

Nechajte sa príjemne rozmaznávať v spoločnosti krásnych a zvodných tantra masérok, ktoré sú tu práve pre Vás a Vaše potešenie. Potešte sa príjemným relaxom za pomoci tantrických a senzuálnych masáží. Doprajte si exkluzívny relax a nechajte svoje myšlienky plynúť príjemným rytmom tantrickej hudby a dráždivej masáže. Erotické masáže Vám dodajú novú energiu a Vaše telo bude ako znovuzrodené. Krásne zvodné telá tantra masérok Vás nenechajú chladnými a vy si môžete vybrať tú svoju. Tú svoju masérku, ktorá sa Vám bude po celý čas v Tantra Diamond salóne venovať a starať sa o Vaše pohodlie. Samozrejme, je možnosť vybrať si tantra masérky hneď dve, napríklad pri tantra programe 4 Hands.

sexi červená

Jedná sa o skutočne veľmi šteklivý tantra program a teda o šteklivú samotnú tanra masáž pri ktorej sa o Vás a Vaše pohodlie budú starať hneď dve, Vami vybrané tantra masérky. Táto masáž je vyslovene masáž vhodná pre pôžitkárov. Hneď v úvode tejto exkluzívnej masáže si užijete nadmieru erotického blaha pri príjemnom horúcom kúpeli spolu s Vami vybranými tantra masérkami. Erotikou nabitá kúpeľňa Vás dokonale uvoľní a naladí na nadchádzajúcu dráždivú masáž. Na starosti si ani nespomeniete.