Ponuka zeleného čaju matcha z Japonska

Aj vy patríte k ľuďom, ktorí sa radi starajú o svoje zdravie? Radi svoj organizmus v rozumnej miere podporíte prírodnými výživovými doplnkami? Vychutnávate si chvíle, počas ktorých si môžete dopriať šálku čaju? Ak ste na všetky tri otázky odpovedali áno, mohla by vás naša ponuka zeleného čaju matcha zaujať. Dovoľte nám ju predstaviť: Matcha čaj z našej ponuky je v stopercentnej BIO kvalite a z kontrolovaného ekologického pestovania výlučne z Japonska. Pestuje sa vo vulkanickej pôde bohatej na živiny. Čajové lístky sú ručne zbierané a starostlivo kontrolované.

matcha čaj z ponuky

Dochádza k dvojstupňovému zatieneniu čajových kríkov pred zberom. Dovoľujeme si teda tvrdiť, že v tomto segmente disponujeme vysokou odbornosťou. Tento čaj je dnes vďaka svojim účinkom populárny už po celom svete. Okrem priaznivých účinkov na organizmus je tiež veľmi chutný, takže jeho pravidelné požívanie je pre užívateľov tohto zázraku potešením. Čaj svetlozelenej farby môžete u nás zakúpiť v organickej superfood či kulinárskej kvalite. Ponúkame rôzne druhy, takže si u nás môžete vybrať podľa toho či si ho želáte na klasický čajový obra, alebo na varenie, pečenie či na prípravu miešaných nápojov.

matcha čaj

Matcha prášok je ľahko rozpustný v horúcej vode, kedy ho môžeme vypiť ako bežný čaj, alebo je vhodný ako prísada do obľúbených smoothie. Jedinečnú chuť zeleného čaju matcha z našej ponuky vytvára aj jeho sofistikované mletie na tradičných žulových mlynoch. Na trhu je dnes množstvo nekvalitných produktov, ktoré sú svojou kvalitou na míle vzdialené od bio matcha tea pochádzajúceho z Japonska. My tento čaj priamo z Japonska dovážame leteckou dopravou každé tri týždne. V našej ponuke nájdete značky: MatchaMagic® a Magic Caps® na Nespresso® systém. Zelený matcha čaj ponúkame na našom e-shope za rozumnú cenu. Plus, využitie expresnej dopravy matcha Bratislava je pri objednávke nad nad 30 € zadarmo.